UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

taaaak, czekaj i nie spiesz się, będzie tanio, a wiesz ile kosztuje wynajem w tych "tanich" mieszkaniach, które wybudowali w Elblągu przy Legionów? Kto wie może jeszcze ktoś zechce dopłacić byś zechciał u niego wynająć lub od niego kupić, powodzenia

prywatnywłaściciel