UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A gdzie w Elblągu w ciągu ostatnich 50 lat woda wylała z rzeki Elbląg ? Nigdzie Za to od czasu do czasu wylewa Kumiela plynaca przez centrum miasta i nie ma to nic wspólnego z tzw cofką, a jest wynikiem zaniedbań w jej utrzymaniu i bezmyślności decydentów od melioracji

Lemur