UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Jak chronić Elbląg przed powodzią? Jak to jak!! - wystarczy nic nie robić, tak jak z portem, - ile to pan prezydent przeznaczył mln. w budżecie na 2026., tyle samo co w poprzednich czyli zero- wszyscy mali Frombork, Tolkmicko inwestowali dziesiątki mln. , choć to nie dla nich głównie był ten przekop. Urząd uporczywie wzbraniał się od wielu lat z przeznaczeniem jakichkolwiek kwot z budżetu miasta, mało tego nie wykonano żadnego planu ani dokumentacji na budowę portu, dokonano jedynie referendum, które optowało za portem miejskim a nie rządowym, które de facto wstrzymało budowę portu. Dzisiaj jednak urząd ogłasza, że zostanie rozpisany konkurs na wykonanie dokumentacji - kiedy? (o dziesięć lat za późno), bo zaraz okaże się, że przyznane 200 mln. z unijnych środków nie zdąży być wydane( termin do 2029), bo panowie szlachta z urzędu przespali ten czas a dokumentacja powinna już dawno być gotowa i czekać właśnie na ten moment i ten prezent, który jednak nie powinin trafić do nich, bo zostanie zmarnowany jak ta szansa, którą już raz pogrzebali.
Nieporadni I zaspani