UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chłopczyku ogarnij, że umowa Mercosur - Bruksela to wrota do potężnego rynku dla polskich firm. Ja nie widzę protestów producentów mebli, okien, drzwi i szeregu innych branży gdzie jesteśmy liderami. Rolnicy wyrabiający 3% PKB vs polski przemysł i produkcja. To jest jest jednostronna umowa dotyczącą płodów rolnych. Polski export tylko czeka na ratyfikację umowy. Znikną cła i pójdzie lawina polskich produktów na export do nowego rynku Ameryki Płd.