UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jerzy może i Wciska ale skoro go wybierają ? Jest powiedzenie " nie było by świń przy korycie gdyby nie stado baranów przy urnie ! W każdej partii to samo bo co mam sadzić o plutonowy pierwszym łupieżem czy za nazwisko Tereka Wilk, co oboje wnoszą w dobro Elbląga ?