UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dla mnie on nie jest zadnyn moim przedstawiciele, dostał fuchę w senacie, fakt, wyciągnął głosy od ludzi, pamietam jak jezdził po okolice i zbierali podpisy, jak widac mozna, zebrał podpisy i dostał kadencję ale ja go nie wybierałem, nikt by do niego do nioura nie przyszedł i nie dał podpisu wyszedł do ludzi, jakoś ich nakręcił i dostał podpis, jak widac kazdy moze byc "politykiem" kwestia samozaparcia bo nic z tego dla miasta nie wynika... po co on się pojawił? bo jego szef przyjechał i terazon w jego cieniu chce jeszcze się chyba ogrzać, na fali tematu któeego dawno nie ma; )