UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Każdy biznes powinien być ubezpieczany. Przecież to nie więcej jak 100-150 zł miesięcznie wyjdzie. A mając mechanikę to tym bardziej jak coś się komuś uszkodzi podczas naprawy to ma się od tego OC lub klient sobie coś zrobi na warsztacie w trakcie oddawania auta. Nie ma ubezpieczenia i teraz płacz... ciekawe czy wykupi jak działalność wznowi...