UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ogień budynku był tak rozpowszechniony, że ktoś kto nie ma pojecia na temat pożarów nie powinien sie wypowiadać na temat, o ktorym nie ma pojecią jak działa system straży pożarnej. Młody chłopak stracił swój dobrobytek i zarobek na życie a wy ludzie jesteście tacy mściwi w tych czasach, że cieszycie sie z ludzkiego nieszcześcia, gdy komuś się wiodło w tak młodym wieku. Zamiast uszczypliwych komentarzy w trudnym czasie lepiej wesprzec. A nie wypisywać, że straż pożarna dla rolek dla internetu tam pojechała. Internet i telewizja tak działa, że wszystko się do niego wrzuca, nie żyjemy w średniowieczu, że przez plotki roznoszą się informacje. Dom jak się spali w pożarze to też tragedia bo nie ma gdzie żyć i mieszkać, sytyacja podobna bo to praca, z której utrzymuje dom. Prosze sobie darowac naiwne i uszczypliwe komentarze bo takich osób nie brakuje.