UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Istotnym elementem jest informacja. Życzył bym sobie aby PORTEL był jeszcze bardziej rychliwy w ogłaszaniu wieści z Elbląga. Poza tym jest wiele spraw w zakresie bezpieczeństwa od informowania społeczeństwa w sprawach codziennych i tych trudnych. Brak prądu pozbawi ludzi odbioru komunikatów, a i dopływ informacji do odpowiednich organów też może być wątpliwy... Radio ŻUŁAWY tłucze muzykę UMB UMBA a w etosie ma informacje i publicystykę. Komunikatów elbląskich praktycznie brak... lub są miałkie...

akuku