UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Istotnym elementem jest informacja. Życzył bym sobie aby PORTEL był jeszcze bardziej rychliwy w ogłaszaniu wieści z Elbląga. Poza tym jest wiele spraw w zakresie bezpieczeństwa od informowania społeczeństwa w sprawach codziennych i tych trudnych. Brak prądu pozbawi ludzi odbioru komunikatów, a i dopływ informacji do odpowiednich organów też może być wątpliwy... Radio ŻUŁAWY tłucze muzykę UMB UMBA a w etosie ma informacje i publicystykę. Komunikatów elbląskich praktycznie brak... lub są miałkie...
akuku