UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czyli generalnie żadnych nowych oczekiwanych przez elblążan inwestycji. Wymienię kilka ważniejszych 1/ Obwodnicy Wschodniej 2/ Połączenie JPII z Fromborską, 3/ Zagospodarowanie budynków po PZU i Straży Pożarnej 4/ Zjazd z Zatorza na S 7 w kierunku Gdańska 5 / Przygotowanie terenów pod budownictwo jednorodzinne na Modrzewinie Północ 6/ Zabudowa wolnych terenów w Śródmieściu Elbląga. zanim skończy się boom na budownictwo mieszkaniowe. Byłem optymistą po zmianie prezydenta, ale teraz po ponad półtora roku widzę jaśniej elbląską niemoc ciągnącą uparcie przez kolejne władze do prowincjonalnej Wschodniej Polski nie do Aglomeracji Trójmiejskiej. Szkoda.