UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo dobra decyzja o odwołaniu Sylwestra. Sytuacja w mieście jak i ogólnopolska była bardzo trudna. Jedni by się bawili a drudzy by działali, żeby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom. Konkretne decyzje jak widać procentują i dzięki nim Elbląg jest bezpiecznym i fajnym do życia miastem
Sylwester z dwójką