UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a gdzie podziały się te szumne stowarzyszenia kobit? było szumnie, a teraz cisza:-))) Ja również jestem działaczką. Jestem wiceprezeską do spraw propagandy dzielnicowego oddziału towarzystwa opieki nad zwierzętami i zastępcą okręgowego członka do spraw propagandy... sekcja pudli to bardzo prężnie i silnie działająca sekcja..... :-)
działaczka