UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
krajowa polityka to jedno a lokalna to 2,o krajowym prezydencie niestety nie ma czym się chwalić, lokalny jest ok i dobrze ze w końcu po latach lokalnego marazmu nastąpiła zmiana osoby a wraz z nią mentalności, kultury, ogłady, empatii ! Co prawda ciągnął się jeszcze relikty przeszłości z powodów zasiedzenia i innych, ale pomału i to się zmienia ! grunt aby zmiany tez były na mądrych ludzi, bo pychy, arogancji, zawiści było to już ponad stan ostrzegawczy !!!
było minęło?