UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zmiany w komunikacji miejskiej, nacisk na promocję miasta na zewnątrz, wprowadzenie Karty Mieszkańca i programu „WElblągu”, zmiany w polityce mieszkaniowej miasta, zwiększenie finansowania elbląskiego sportu czy otwarcie klubu dla młodzieży. To tylko niektóre z działań, które warto zauważyć. - NIEPRAWDA. To nic nie znaczy dla mieszkańców elblaga, żaden sukces, od tego nie poprawiła się sytuacja finasowa mieszkańców, to tylko fasada, komunkacja miejska? To żart? Te rozkłady jazdy? Kpina, nie ma sukcesu, brak poprawy gospodarki, firmy nieuczicwe, brak ich szybkiego rozliczenia przez sądy pracy, pracownik zawsze na szarym końcu. Niczego nowego dla mieszkańca nie widzę, tylko POdwyżki, śmieci, jakieś bzdury, tylko drożej. Elblag ciągnie na dno.....