UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I to cala reforma po latach spędzonych na jedzeniu ciasteczek i piciu kawy przez panów profesorów i panie profesorki? A kiedy rozwiązanie problemu z rz/ż, ch/h, u/ó? Kiedy zapis dzięków “sz” “cz”, “dź" i reszty będzie konsekwentny i spójny z “ś”, “ć” “ź”?