UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kochany Ignaś35 (to wiek czy iloraz inteligencji - stawiam na drugie) ! Jak masz coś śmiesznego, a może nawet poważnego, to pisz, a nie krytykuj. Redakcja na takie czeka. Ja na przykład mam coś i śmiesznego i przerażającego jednocześnie ! Proponuję Redakcji PortEl-u wyróżnienie laurem takich półgłówków-komentatorów, jak nie przymierzając (tu każdy może wpisać nick komentatora, który kwalifikuje się Waszym zdaniem do takiego lauru). P.S. Piekło zamarzło, nie zamarło !!! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Kochani Elblążanie, Kochani Czytelnicy i Kochana Redakcjo PortEl-u !!!
śmiesznie-poważny dziad stef