UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ci sami ludzie co tak ironizują na temat tych 5 minutowych biletów twierdzą, że 1 przystanek w komunikacji miejskiej można przejechać bez biletu. I co niestety często się zdarza i jeszcze wykłócają się z kontrolerem, że łamie on konstytucyjny przepis wymierzając im mandat.
Aj waj.