UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
mistrzowie prostej spadnie śnieg i stoją, może jak jeden z drugim nie potrafią jechać to puścić tych co mają umiejętności, sprawny samochód i odwagę... Tych co zablokowali przejazd ukrać mandatami, konkretnymi, ale Policja woli stać na Rawskiej z radarem bo tam jest 30 km/h
okoniowaty