UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Formy przestrzenne? beznadziejny bełkot klepany w imię lat 60.dobrze żę to przebrzmiało i tylko galeria el trzepie ten wątek bo nikogo to z mieszkańców masowo nie interesuje. To ŻADEn skarb! Zelastwo którego sens mało kto rozumie i nawet nie chce zrozumieć bo to nie żadne dzieło SZTUKI to wymysł roboli to nikogo nie przyciąga tylko garstkę w temacie, jakich turystów? Trasa szlakiem figur przestrzennych - niczego by nie otworzyła a raczej w naturalny sposób zamknęła chęć na cokolwiek. Starówka to bełkot sentymentlany. To co to jest beton a nie starówka. nic ładnego