UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeszcze lepiej by było gdyby jeździły pociągi Nad Zalew Wiślane - W całości się zgadzam, może jeszcze punkt widokowy Wzgórze Napoleona obok Cerkwi na Sadowej, zajazd na G. Chrobrego i dla ambitnych władz do realizacji - Kolejka Linowa miedzy G. Chrobrego, a Gęsią Górą. I wtedy naprawdę parę dni można w Elblągu posiedzieć nie tylko latem. A przecież są piekne okolice : Bażantarnia: Kadyny, Suchacz, Frombork, może kiedyś - Osada Truso, trasy rowerowe itd.