UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nawet te stare miasto to co to za zabytki? jakie atrakcje? koscióły dwa ok, bo stare w środku jest na co popatrzeć a tak poza tym to co? zwykłe nowe niby kamienicy aha i wieża to wszystko i uliczki, klimatu brak bo to prowincja emlbong, atrakcją dla turystów jest brak ludzi na mieście to moze zaciekawić, coś nowego dla krkaowian warszawiaków czy gdańszczan ale akurat oni to znaja, elblag ++= sypialnia i tania siła roboczna