UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
zwraca uwagę brak Galerii EL - z jednej strony byłeho podominikańskiego kościoła, z drugiej miejsca prezentacji ciekawej sztuki.. Brak stałej prezentacji prac elbląskich artystów /od Cichonia i Opalewskiego do najmłodszego pokolenia absolwentów Liceum Plastycznego /, która skoro nie w Galerii rządzonej przez gdańszczankę powinna mieć miejsce w obszernym Ratuszu Staromiejskim z możliwością ich zakupu.