UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Siedzę dziś w domu i leże odłogiem nie wychodząc nigdzie a trzech króli to tak naprawdę patrząc na prawicowe wpisy naszych katolików twierdzących że Tusk to Maduro pokazuje wszystko o tej naszej wierze. WSTYD!!!