UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No przecież walczą do końca ich lub jej. PiS z KO, Nawrocki z Tuskiem i każdy z każdym w sklepie w pracy i na co dzień. Nawet tu w komentarzach każdy walczy z każdym i się opluwają czyja Polska jest czyja. A Putin i Trump mają ubaw po pachy z tej prawicy pożal się Boże.