UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pięknie udało ci się wpleść w historię dworca pierwszą klasę i Zakopane. Do tego podróże do Braniewa nad Zalew Wiślany. Na stacji są jeszcze czynne 2 biletomaty, w których można kupić bilety na PolRegio i IC. Za trudne? Być może. Trzeba chociaż raz być w Elblągu na dworcu, żeby się o tym dowiedzieć. Niezbyt trafione żale, albo ty już za bardzo trafiony.
KapitanSzyderca