UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skandalem jest brak napisu, GDZIE ten dworzec jest. A był zawsze. Warszawa Głowna, Elbląg... I zegar starej generacji, który wymaga pracochłonnego ustawiania, z reguły pokazuje nieprawidłowo... I system nagłośnienia, OD POCZĄtku nie do zrozumienia.... Skandal, skandal, jeszcze raz skandal. Żeby nie powiedzieć dziadostwo...