UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przeciętny naiwny obywatel myśli tak ! Ano skoro PO rządziło i nie było zadowolenia, skoro PIS rządziło i też narzekano no to trzeba głosować na Konfe i Juranda Brauna ! I ta logika myślenia prowadzi do ciągłego nie zadowolenia bo ci co nie byli a ich wybierzecie bedą dwa lata się uczyć kraść a następne dwa lata narzekać że to wina poprzedników i tak po kolejnej kadencji nie będzie zadowolenia bo PO i PIS tak rządzili, i tak działa machina ogłupianie ludzi którzy chcą ciągle zmian a każda zmiana systematycznie wszystko dołuje. Trzeba zmienić postawę prawną i wyeliminować tych co siedzą w sejmie 40 lat by następnie też tyle nie rządzili. Dwie kadencję max....