UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak zwykle o kolei wypowiada się ktoś, kto pociągiem nie jeździ. Czyżyk nie ma pojęcia, jakie są przesiadki w Malborku, że Elbląg nie jest stacją węzłową ani przelotową w kierunku Warszawy. Nie ma pojęcia, że teraz jest więcej połączeń niż choćby 3-4 lata temu. Dołożono np. poranne pociągi Malbork - Elblag przed 7 rano. Niedawno dodano połączenia regio do Trójmiasta przed 9,11,przed 14,wieczorny o 18 nie jeździ do Malborka, tylko wydłużony jest do Gdyni. Dodano połączenie regio do Olsztyna przed 14,a po 16 jeździ już codziennie, a nie w dni robocze. O czym on plecie, że siatka połączeń to żenada? Zejdź na ziemię, a nie powtarzasz pisowska propagande.