UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zgadza się wszystko co napisane. Kolej w Elblągu to tragedia, tak samo okropne nie skomunikowane przesiadki w Malborku, zero inwestycji PKP w kolej dla Elbląga. Tymczasem w Olsztynie zainwestowano miliardy złotych na modernizację wszystkich linii kolejowych wybiegających z Olsztyna, budowę nowych przystanków kolejowych oraz budowę nowego dworca i całkowitą modernizację peronów.