UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie " MY WOLIMY WALCZYĆ " My bronimy. PiS okradł Elbląg i przekazał pieniądze Watykanowi. Teraz lament że zabezpieczenia powinny być dawno wykonane ? Przecież pół Elbląga uważa że remonty kościołów z budżetu państwa są bardziej potrzebne niż infrastruktura bo to przecież " zabytki". Jak wybierasz tak masz

Pisowcy zgotowali ten los