UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W razie wojny umrzesz z głodu I braku wody. Umrzesz z braku higieny i od chorób. Nikt nie da ci jeść. Władze będą miały cię w dupie. Nie ma zapasów jedzenia ani wody ani leków. Lekarze pójdą na front. Ludzie zostaną sami. Będzie bałagan, kradzieże, plądrowanie domów i mieszkań. Znikąd pomocy. Strach, płacz, bezsilność. Sklepy będą okradziony w pół godziny. Będziesz chciał oddać obrączkę złotą za puszkę śledzi... na próżno. Nikt się nie zgodzi. Jak będziesz miał jakieś zapasy w domu... okradną ciebie i będziesz się cieszył, że cię nie zabili. Dlatego nie nudź redaktorze o jakichś piwnicach niby schronach...
Blumenbauer