UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystkie schrony jak potocznie nazywają te "domki z zapałek" pomieszczą co najwyżej 800-1000 osób. Teraz pytanie do odpowiedzialnyxh za ochronę ludności : Co z pozostałymi 99.500 ludźmi ??? No śmiało, który odpowie ?