UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dokładnie trudno ogarnąć bezmyślność że to szarak nie rozpęta wojny ale będzie musiał za nią iśc ginąć (o iel zechce) bo wolę już więzienie niż śmierć. Rozumiesz że oni już zapisali W USTAWIEw żę WSZYSCY czyli: Sejm, radni, posłownie, senatorzy, dyketrorzy waznych obiekltów i kto jeszcze? młodzięzowa rada miejska? nie beda szli walczyc o kraj bo beda zarzadzać? Ciekawe czym. Mają iść i walczyć czy sejm czymś zarzadza? Oni tylko wymyślaja ustawy a wyonawcami są szaraczki, oni nic nie znacza siłowo, zlecają to niższym szczeblom wojsku policji i oni za kasę idą to robic za darmo nikt by dla nich palcem nie kiwnął. Jeśli bez powodu nas ktośzaatakuje to ok to złe ale jesli politycy sami swoją zła polityką doprowadza do wojny to nie mam zamiaru za nich ginąc, oni mają iść na szpicy a nie sięschowąc. tak to kazdy potrafi. Mówi ci to coś czy mam sięznżyć do twojego poziomu bo nie kumasz? ok nie ma tematu