UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A co Ty zapamiętałeś z obowiązkowej służby wojskowej? Tyle, że AK miałeś w rękach, jadłeś na komendę, spałeś na komendę ale dawno w cywilu jesteś i jak każdy paszport w rękę i wio na zachód. Chcesz nam udowodnić, że napisz na nagrobku tu spoczywa poległy w walce o kraj coś znaczy?