UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ktoś napisał, że "... z Królewca do Warszawy Iskander leci dwie minuty... ". Chciałbym zwrócić uwagę, że leci bez tzw. międzylądowania! A więc będą, owszem latały, ale nad naszymi głowami! Więc po co uciekać na Zachód lub zachód? Elbląg Miastem Bezpiecznym !!!

spokojny dziadek stefek