UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Człowiek by uratować życie oddałby wszystko, tym bardziej bogaty bo żal mu  zostawić ale na tym bazuje oszust i trzeba odróżnić dobro od zła ! Umrzeć z głodu to jest wielki ból ale być gorszym sortem  karmiącym odpadami  to żenujące i obrzydliwe. Pomyśl ile brudnych rąk, smrodu tytoniu i robactwa było przy produkcji tego pokarmu. Ludzie mają ludzi za padlinę i zwykle na pokaz się pozbywają swojej rozrzutności. Do siego roku !

vpl