UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mam wrażenie, że wcale nie chcą tak chętnie oddawać psów do adopcji. Człowiek przychodzi z przemyślaną decyzją, ze świadomością obowiązku i potrzeb zwierzęcia. Wypełnia ankietę, dzwoni... a tak naprawdę nic nie wie. Tylko tyle, że trzeba czekać! Niewiadomo jak długo. Z psem nie można wyjść na spacer, zapoznać się. Dostaje sprzeczne informacje co do jego sytuacji