UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Chrystus nie urodził się w grudniu to święto pogańskie boga mitry, jupitera itp. Wgrali wam w głowę ci faryzejscy oszuści kłamstwo i tak to uskuteczniacie tą iluzje i ułudę. Chrystus urodził się między wrześniem, a październikiem u można to wywnioskować z Biblii tylko trzeba ja czytać. Czcicie demony i dlatego mamy to co mamy Bóg nie błogosławi poganom. Wyjdżcie z tej synagogi szatana KRK tam nigdy Boga nie było i nie ma. Zbawienie jest darmo z łaski nie przez sakramenty strzygą was jak baranów z kasy, a wy płacicie za iluzję wierząc w księdza i religię. Ta sekta istniej, bo ludzie sa ogłupieni religią Bóg mieszka w sercu człowieka przez Ducha Świętego nie w budynku. Modlicie się do desek i gipsu, a to jest oddawanie czci demonom. Polecam Księgę Wyjścia rozdział 20 tam są przykaszania Boże prawdziwe nie te z katechizmu przekręcone i zmataczone. Otwórz oczy i powstań z martwych, a zajaśnieje Ci Chrystus.
religia to biznes