UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Hipokryci - W Niemczech pracowałem pięć lat, miałem zawsze szacunek i płatną pracę, na dyskotekach nigdy nie widziałem zadymy a i sam nie oberwałem, przeciwnie super wspominam.... Nawet w świeta żyją polityką ale nie sposób zauważyć że zło i nienawiść pozostała w was ! Problem w tym że macie złe przekazy albo od tych co sami zawinili po za granicami kraju i tak im po prostu lepiej zwalić na obywatela kraju w którym dane im było zawitać, pytanie tylko po co ? Zwiedziłem pół Europy nie oglądając polskiej telewizji i takich zaniżonych komentarzy by odpocząć od narastającej patologii. Dziś już lat trochę przybyło ale dobre wspomnienia pozostały. Nie myśl jak myślą inni, myśl sam za siebie ale by ta myśl była szczera to jeździj po świecie i poznaj ludzi, tradycje tak od od wewnątrz będąc tam.... Aprilia... w każdym kraju są złodzieje, mordercy i patologia ale Ty im nie musisz być !