UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Waśnie dlatego że życzenia są bo tak wypada a nie szczera dobroć od dziesięciu lat nie byłem na wigilii. Totalny zawód i zakłamanie jest na równi z brakiem wiary więc po co się oszukiwać ! Polityka w sejmie udowadnia prawdę jaką żyją pogardą i zemstą jażdego dnia, sąsiedzi już dzień dobry nie mówią bo i tak pada deszcz a rodzina na fotografii i zapewniam że byłem dla wszystkich okej dopóki byłem taki sam Judasz jak oni dlatego jestem sam. Pozdrawiam i Wesołych Świąt zapomnianym.