UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widzę, że nie tylko ja uważam, że to wszystko to jest jeden bezwartościowy bełkot, który ma jakoś uzasadniać rozkradanie i wywalanie w błoto pieniędzy mieszkańców Elbląga. Miasto jest nadal zaniedbane, ulice dziurawe, że nie da się jeździć samochodem, chodniki rozwalone - pieszo idąc można połamać nogi, bród, smród i ubóstwo. A miliardy złotych świzdu-gwizdu poszły w....