UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jest bardzo drogo a dyskonty to nieliczne miejsca gdzie jest taniej ale nie w stosunku do lat ubiegłych tylko innych sklepów i sieci sieci, w tym tych dużych. I żadne zaklinanie rzezczywistości przez ''miłośnika kerfa '' tego nie zmieni.