UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie zarzucają kościołowi zaangażowanie w politykę. Dlaczego dopiero teraz to widzicie ? Nie pamiętacie z historii że biskupi popierali Targowicę ? "papież Pius VI pośrednio popierał działania konfederatów targowickich i wywierał nacisk na króla Stanisława Augusta, aby przystąpił do konfederacji i potępił Konstytucję 3 Maja, co było zgodne z interesem Rosji"

Nic się nie zmieniło