UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Te liczby cieszą. Młodzi nie wierzą w opowieści o bogu a widzą jak bezduszną instytucją jest kościół. Do tego Skandal goni skandal. Wykorzystywanie, przemoc i Pogoń za mamoną. Jeszcze kilka lat i Watykan będzie sprzedawał kościoły w których nowi właściciele urządzą restauracje czy dyskoteki tak jak na zachodzie
Piękna wizja