UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Budować i się nawet nie zastanawiać!!! Pan prezydent na te inwestycję już znalazł pieniądze i w sumie, ,zabezpieczył" na różnicy miedzy oferentem Polskim z Tureckim odnośnie nowych tramwaji na korzyść tych tureckich. Różnica to 35 i pół miliona złotych na korzyść budżetu miejskiego. W czym problem Panie prezydencie?