UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Zorganizowane przez lokalną "władzę" (a raczej: pseudowładzę), odgórne, samodzielne krzyżowanie męskich przyrodzeń, aby "wspólnymi siłami" (tfu! co za obrzydliwy marketing ideologiczny) wygospodarować coś dobrego dla wszystkich! Och ach! Podnieciłem się! A w jaki sposób miałoby to być robione? Standardowo - zadłużaniem kolejnych pokoleń Polaków, którzy i tak niewiele kumają z tego, co się dzieje. No i wisienka na torcie: "działalność DORADCZA"! Tak, MY CI DORADZIMY! My, którzy nie potrafimy pozyskać pieniędzy inaczej, jak tylko żebrząc o okruchy z eurokołchozu w zamian za godność... My, którzy jesteśmy uwaleni w kredytach hipotecznych na 30 lat (bo nie jesteśmy na tyle lotni, aby nauczyć się wysokopłatnych umiejętności, aby móc zarobić na mieszkanie w 3 lata i kupić je za hajs). I w końcu MY, którzy w ogóle nawet o tym nie pomyśleliśmy, że można coś zrobić INACZEJ niż 99% zmanipulowanego telewizją stada - MY, WŁAŚNIE MY, będziemy tobie, biedaku, DORADZAĆ! Siostro, proszę mi przynieść kaczkę. Najlepiej z frytkami...
ernest