UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Zło przyciąga - Sam cenię Pana Brauna i dziwnym trafem bardziej bałbym się sytuacji gdy żołnierzy Putina przyjdzie nam witać saperkami.... Do 1945 w kaźdy Polski ziemianin miał arsenał i dało się żyć. Zabić człowieka można za pomocą kija cegły młotka i setki innych narzędzi a broń czatnoprochowa jest legalnie dostępna od dawna. Głupa demagogia mój drogi
MariuszLewandowski-Fc