UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Czy - Racja ale to uwaga systemowa... z drugiej strony niestety wydatki na obronę wycinane przez lata muszą wsytrzelić. Pierwsza rzecz to przydomowe bunkry czy ukrycia żeby było gdzie się schoważ i mieć magazyn żywności. Potem dostęp do broni - powszechny i niestety pobór do służby zasadniczej Co do aparatu policyjnego czy fiskalnego to racja - oni mentalnie są w czasach stalinowskich, ,, Co do konfitur to właśnie nazywam partiokracją albo polityczną mafią Ale tak to jest że nikt się za reformy nie weźmie

MariuszLewandowski-Fc