UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Układ zamknięty ma się dobrze. A Swinarski co teraz papier do drukarki będzie nosił da rade czy już głową nie do tego. Jak możecie ludziom patrzeć w oczy chyba że już nie patrzycie. Emeryci mundurowi to patologia zajmująca miejsca pracy.