UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Te przywileje emerytalne mundurówki to jest chory socjalistyczny wymysł, niszczący system zabezpieczeń społecznych i drenujący budżet. Czterdziestoletni emeryci, którzy przez całe życie ani złotówki na ZUS nie odłożyli. Nie płacisz składek - nie dostajesz emerytury, tak to powinno wyglądać. Jakoś w Niemczech nie do pomyślenia jest to, żeby strażak, policjant, czy żołnierz w wieku 41 lat już był emerytem z pełnym uposażeniem. Dlatego system jest niewydolny. A kobiety to już w ogóle system emerytalny wydrenowały tak, że trzeba do wypłacanych świadczeń dorzucać z PITu, VATu i emitowanych obligacji. Chory system!

Jak dbosz, tak mosz!