UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Te przywileje emerytalne mundurówki to jest chory socjalistyczny wymysł, niszczący system zabezpieczeń społecznych i drenujący budżet. Czterdziestoletni emeryci, którzy przez całe życie ani złotówki na ZUS nie odłożyli. Nie płacisz składek - nie dostajesz emerytury, tak to powinno wyglądać. Jakoś w Niemczech nie do pomyślenia jest to, żeby strażak, policjant, czy żołnierz w wieku 41 lat już był emerytem z pełnym uposażeniem. Dlatego system jest niewydolny. A kobiety to już w ogóle system emerytalny wydrenowały tak, że trzeba do wypłacanych świadczeń dorzucać z PITu, VATu i emitowanych obligacji. Chory system!
Jak dbosz, tak mosz!